Rezervace

Vacushape

VACUSHAPE - hubnutí a odstranění celulitidy

Tréninkový program VacuShape je zaměřen na problémové partie zejména na břiše, podbřišku, hýždích a stehnech…. více:

Jestliže trénujete v aerobní oblasti, zvyšuje se Vám objem krve v silně pracujících svalech. Zvýšením objemu krve ve svalu jsou přiškrcovány kapiláry, které zásobují tukovou tkáň krví. Problematicky se prokrvují partie, kde je usazen tzv. depotní tuk. To jsou především partie břicha, podbříšku, hýždí a stehen. Toto si můžete ověřit sami na sobě, když si po tréninku položíte ruku na stehna či břicho. Tyto partie jsou zpravidla podstatně chladnější, než např. záda. Je to proto, že tělo chce od určitého výkonu spalovat tuky jako zdroj energie, ale samozřejmě spaluje nejdříve zásoby tuku v partiích, které jsou pro tělo snadno využitelné, tedy nejlépe prokrvené. Proto se například ženám stane, že hubnou především na prsou, což není vždy žádoucí (prsa jsou díky své žlázové tkáni nejlépe prokrvenou tukovou tkání). Tuk na spodních částech těla tedy z uvedených důvodů většinou zůstává déle.

Ve Vacushape se člověk pohybuje slabou intenzitou na chodícím pásu v podtlakové kabině. Problematické partie se při tom nacházejí v podtlaku. To zajistí lepší prokrvení depotních tuků na podbřišku, hýždích a stehnech. Tukové buňky tak mohou snadněji předávat své tuky, které jsou dopravovány ke svalovým buňkám, neboť tuk se spaluje jen ve svalových buňkách. Díky podtlaku dochází k lepšímu odvádění metabolických produktů přes lymfatický systém.

Střídavým podtlakem je tak krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, kde dochází k jeho spalování a tím k dosti výraznému efektu hubnutí. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence pro dosažení optimálního výsledku snížení váhy.

Silným prokrvením pokožky a lepším zásobováním kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

Nárazová terapie se provádí minimálně 3x týdně, po dobu 6 týdnů, přičemž zlepšení stavu celulitidy a hubnutí je patrné již po 10 aplikacích. Záleží na jedinci,jeho metabolismu a dodržování určitých zásad.